صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
اختصاصی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

آقای جهرمی؛مردم با شما شوخی دارند؟

بعد از گذشت چند روز از وعده وزیر ارتباطات مبنی بر اتفاق مهم و شگفت انگیز و سخنان عجیب رییس جمهور در مورد بی اطلاعی از زمان گرانی نرخ بنزین,مردم با یک موضوع عجیب و نه چندان مهم با توجه به نیازهای ضروری و مهم وضع فعلی خود مواجه شدند.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از چند روز پیش اعلام کرده بود روز پنجشنبه 21 آذر، برای مردم سورپرایز (شگفتانه) دارد. تا پیش از رسیدن زمان مورد نظر او، حدس‌های مختلفی درباره‌ی این خبر زده شد و همه منتظر خبری غرور آفرین و یا مسرت بخش در حوزه فضای مجازی کشور بودند، تا اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرد که خبر خوب وعده داده‌ شده، راه‌اندازی سرویس پست پلاس (انتقال بسته‌های پستی با پهپاد) است.حال باید دید با توجه به توانایی تولید پهباد های جنگی توسط متخصصان داخلی با حجم انبوه مدت ها قبل از وعده شگفتانه آقای وزیر جوان, مردم تا چه حد این اتفاق نه چندان مهم را به عنوان شگفتانه میپذیرند.

البته هر چقدر که زمان می گذرد بیشتر به این نتیجه می رسیم که شوخی با زندگی مردم، به یکی از سرگرمی های برخی دولتمردان تبدیل شده است. مثلاً دولت فتیله گرانی بنزین را یک شبه بالا کشید و با آرامش و روان مردم و مملکت بازی کرد، اما رئیس جمهور در مورد زمان اجرای گرانی بنزین می گوید: «من هم مثل شما صبح جمعه دیدم قیمت [بنزین] تغییر کرده است! »/آرش خضر حیدری

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۲۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۹/۲۳     ساعت: ۱۳ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 3
سرویس: اختصاصی       زیرسرویس: اختصاصی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
  • ٥ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 22 2020